Mohl György vagyok, Győr közelében élek. Gyerekkorom óta fotózok, ami leginkább természetfotózásból állt. Ez segített megtanítani arra a látásmódra, amit fel tudok használni más területek fényképezése során is.
Külső szemlélőként, minimális beavatkozással igyekszek megörökíteni a valóság szépségeit. Folyamatosan figyelem a lehetőségeket, keresve a jó kompozíciókat és pillanatokat.
Miért engem válassz?

Ha van amit szeretsz csinálni, akkor lehet rólad jó fotókat készíteni!
Te kitalálod, hogy milyen témában szeretnéd megörökíteni magad, a többi az én dolgom.
Természetesen, ha szeretnél beállított fotókat magadról, semmi akadálya! De az én szemléletem az, hogy akkor lesz valaki igazán önmaga a képen, ha azt csinálja, amit kamera nélkül is csinálna, és közben jól érzi magát.
A legfőbb közegem a sport, mozgás, szabadtér, természet, de minden egyéb témán szívesen dolgozok.
Gyerekkorom óta rengeteg háziállat vesz körbe, ezért jól ismerem a viselkedésüket, és azt, hogyan lehet őket is a legjobban bemutatni.
Ha kipróbálnád az általam nyújtott fotózást, de többet szeretnél megtudni a munkáimról, nézz körül a facebook-oldalamon, ahol rendszeresen osztok meg friss képsorokat némi háttértörténettel, kis betekintést nyújtva a folyamatba. Vagy egyszerűen csak keress fel valamelyik elérhetőségemen, örömmel válaszolok a kérdésekre.

A maradék szabadidőmet általában sporttal, kirándulásokkal és egyéb szabadtéri mókákkal töltöm. Legjobban talán ez a videóm mutatja be ezeket, ami 8 évnyi YouTube-os munkámat foglalja össze röviden: